Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakłady Bukmacherskie
18-02-2011, 20:36
Zakłady Bukmacherskie
Witam Smile
Stawiacie trochę zakłady u bukmachera? Szczególnie na F1 właśnie, podzielcie się opiniami i zwycięstwami, ja nie chwaląc się Pocisnąłem stówkę do przodu ;p na GP Monako

***FORZA KUBICA***
[Obrazek: asssac.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
18-02-2011, 21:30
RE: Zakłady Bukmacherskie
Ja na F1 bardzo rzadko stawiam, jak już to obstawiam czy dany kierowca znajdzie się na miejscu 1-3 czy 1-6. Fajne są zakłady head-to-head, w tamtym sezonie to Kubica za każdym razem był faworytem. Ciekawe czy teraz różnica między Pietrovem a Nickiem też będzie taka duża.

_________Moja galeria zdjęć (deviantart)_________
[Obrazek: 33518.jpg]
Robert wracaj szybko Exclamation
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
18-02-2011, 22:01
Tzw "kto lepszy", Ja stawiam co wyścig, ale zawsze coś musi mnie zaskoczyć, pierwszy wyścig chyba sobie daruje bo nie wiadomo jak z pozycjami w stawce, niech się unormuje trochę po 2, 3 wyścigach... Wink

***FORZA KUBICA***
18-02-2011, 23:09
No dokładnie na początku nie wiadomo kto na ile jest silny, ale za to kursy mogą być ciekawe, może obstawić hrt w 1 dziesiątce xD.

_________Moja galeria zdjęć (deviantart)_________
[Obrazek: 33518.jpg]
Robert wracaj szybko Exclamation
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
19-02-2011, 10:43
hehe, HRT jest nieźle stawiać Czy dojedzie czy nie, Bo kursy dochodzą do 1.80zł nawet Smile a jest wiele wyścigów gdzie obaj HRT dojeżdżali Smile

***FORZA KUBICA***
31-10-2018, 23:23
No ja właśnie chce zacząć grać i tutaj pytanie do znawców tematu, który z tych (legalnych bukmacherów w PL) - http://xwin.pl/ mają w ofercie najlepsze zakłady na F1? Tutaj też chętnie przyjmę jakieś strategie jakie Waszym zdaniem są najbardziej skuteczne, żeby zarobić na takich zakładach. Jeżeli ktoś ma doświadczenie w tym temacie to chętnie przyjmę kilka rad i sugestii.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości