Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nick Heidfeld w Lotus Renault GP
23-02-2011, 16:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-02-2011 16:20 przez Olek89.)
RE: Nick Heidfeld w Lotus Renault GP
"Ventyl"..., "potnę się jak Nick wygra"...
Dajcie wy już spokój z obrażaniem kierowców którzy nie są Polakami. Każdy kieroca w stawce F1 ma talen (jedni większy, drudzy mniejszy), ale nie nam to oceniać! Doborem kierowców wyścigowych zajmuje się cały sztab, niesamowicie wykwalifikowanych ludzi i nie wydaje mi się że ich decyzje są przypadkowe. Powiem więcej są na pewno trafne i bardzo przemyślane.
A co do wygrywania Nicka w tym sezonie. Jeśli zajdzie taka sytuacja, to wyobraźcie sobie jaka to jest dobra wiadomość dla Roberta! Oznaczać to będzie, że Lotus Renault odrobiło pracę domową i stworzyło dobry bolid! A jak już Kubica się wykuruję (co wydaję mi się , że nie będzie to miało mmiejscę za kilka tygodni, a miesięcy) będzie mógł rozpocząć ściganie się w bolidzie, który może wygrywać. Więc dla mnie osobiście zwycięstwa LR (nieważne jakiego kierowcy) będzie dobrą nowiną, ale ja bardziej trzymam kciuki za teamy z dolnej części tabeli konstruktorów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
23-02-2011, 16:21
(23-02-2011 16:02)Giermol napisał(a):  A o ile punktów więcej zdobył Heidfeld w wyścigach, w których nie był numerem 1?
Odpowiem od razu: zero. Tongue
A możesz powiedziec na jakiej stronie piszą kto w zespole w poszczególnych wyścigach jest numerem 1, a kto 2? Chętnie też bym się zapoznał z tą dokładną statystyką
23-02-2011, 16:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-02-2011 16:35 przez Giermol.)
(23-02-2011 16:21)Olek89 napisał(a):  
(23-02-2011 16:02)Giermol napisał(a):  A o ile punktów więcej zdobył Heidfeld w wyścigach, w których nie był numerem 1?
Odpowiem od razu: zero. Tongue
A możesz powiedziec na jakiej stronie piszą kto w zespole w poszczególnych wyścigach jest numerem 1, a kto 2? Chętnie też bym się zapoznał z tą dokładną statystyką

To po prostu widać. Nie potrzebuję czytać tego w necie. Poza tym pamiętaj:
Internet niekiedy kłamie. Big Grin

PS. Poza tym, już nie mam zamiaru produkować się więcej na ten temat. Forum jest od wyrażania własnego zdania, ale niektórzy tego nie rozumieją. Nie będę pisał, że lubię kogoś skoro jest inaczej. O ile dobrze pamiętam, nie jest to zabronione. A nie chcę tu wszczynać kłótni, która wisi w powietrzu i w myśl regulaminu nie będę się w niej udzielał. Tak więc kończę mój udział w tym wątku. BASTA z mojej strony.

[Obrazek: sygnaturas.png]

SIR RICHARD BRANSON Cool
23-02-2011, 16:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-02-2011 19:14 przez Olek89.)
Jest raczej odwrotnie, inernet jest zapełniony wypowiedziami "zwykłych" ludzie, więc ostrożnie z powoływaniem się na niektóre rzeczy!
23-02-2011, 19:17
(23-02-2011 16:30)Giermol napisał(a):  To po prostu widać. Nie potrzebuję czytać tego w necie.
Dlatego ja staram się w takich sytuacjach dopisywac, że to jest moje zdanie, a nie pisze takich wyroków "A o ile punktów więcej zdobył Heidfeld w wyścigach, w których nie był numerem 1? Odpowiem od razu: zero" jakby to były niezaprzeczalne fakty.
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości