Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nick Heidfeld w Lotus Renault GP
17-02-2011, 16:16
RE: HEI w LRGP
2 słowa: Quick NickWink

Mam nadzieje, że byłem dziś wielkim grzybem
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
17-02-2011, 16:36
Witek będzie musiał się ładnie sprężyć, by dobrze wypaść na tle Nicka. Trzeba trzymać kciuki, aby rozwój bolidu szedł naprzód, bo im więcej punktów chłopaki nastukają, tym lepiej dla zespołu. Nie wątpię, że Nick wyciśnie z R31 prawie wszystko, a czas pokaże jaki potencjał drzemie w tej maszynie. Dla Roberta ten sezon tak czy inaczej jest już stracony. Jeśli wróci w tym sezonie (w co ogromnie wierzę), to poza pojedynczymi spektakularnymi sukcesami (na które po cichu liczę) niestety nie będzie się na pewno liczył w klasyfikacji generalnej. Cel dla zespołu na ten sezon to być jak najwyżej w WCC (dużo Berniedolców) i zbudować sobie jak najlepsze podwaliny pod przyszłoroczny samochód. Choć kto wie, może Nick powalczy w tym sezonie o coś więcej niż "dobre punkty".

http://www.youtube.com/watch?v=rRIq3UhoB-M
Znajdź wszystkie posty użytkownika
17-02-2011, 16:50
(17-02-2011 15:50)bialy46 napisał(a):  K@amilo
Dzięki że o tym przypomniałeś bo całkiem o tym zapomniałem to kolejny plus dla Nicka
owszem jeździł. Jednak wydaje się, że obecne opony nie są o tym samym składzie mieszanki jaki miały w tamtym czasie.
17-02-2011, 16:54
Czy to Liuzzi czy to Heidfeld decyzja już została podjęta więc nic tego nie zmieni. Jednak ja chętnie widziałbym włocha w Lotusie Renault.
17-02-2011, 16:54
(17-02-2011 12:51)K@milo napisał(a):  Być może QN wniesie do LRPG jakąś wiedzę na temat pracy opon PIRELLI, w końcu przejeździł na nich dużo więcej km niż ubiegłoroczni kierowcy ze stawki. Co prawda innym bolidem i na trochę mniej zaawansowanych, ale zawsze coś.Smile
Tylko, że Nick opracowywał dla Pirelli powiedzmy strukturalną budowe opon, samą konstrukcje opony. Natomiast nad mieszankami to pracował głównie już Pedro. Więc jakąś więdze napewno może przekazac dla LRGP, ale według mnie też nie aż tak wielką...
17-02-2011, 17:20
No cóż, nie kwestionuję decyzji LRGP, ale faktycznie mogli poczekać i dać szansę Liuzziemu w Barcelonie. Dodgy

[Obrazek: sygnaturas.png]

SIR RICHARD BRANSON Cool
18-02-2011, 10:53
Kto? Heidfeld ?!?!?!

[Obrazek: 654606.jpg]
18-02-2011, 15:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-02-2011 15:33 przez klaudiaf1show.)
Hehe dobra fota powyżej..;]]]

Wracając do Nicka to lepiej dla zespołu ze wybrał właśnie pewnego i doświadczonego kierowce, osobiście wolałabym aby to był Kimi Raikkonen który niestety się nie liczył zbytnio do obsady fotela...
Mam nadzieje że nie obudzą sie zbytnio ambicje szkopka i bedzie kończył wyścigi na pozycjach 3-10. Bolid R31 zapowiada się obiecująco i nie zniosłabym gdyby Nick odnosiłby jakiekolwiek zwycięstwa...To Robert miał wygrywać..;(
Zresztą co ja przeżywam Nick jest za przeciętny chyba...Raczej napewno jest takim zwykłym przeciętniakiem bez wiekszego talentu !!
18-02-2011, 16:40
(18-02-2011 15:29)klaudiaf1show napisał(a):  ...To Robert miał wygrywać..;(
Zresztą co ja przeżywam Nick jest za przeciętny chyba...Raczej napewno jest takim zwykłym przeciętniakiem bez wiekszego talentu !!
witam, do momentu, w którym Robert powróci do zespołu - ale tak zasiadając w fotelu R31 - to wydaje mi się, że można "przymrużyć" oczy obserwując dokonania Heifelda.
Pozdr.
19-02-2011, 22:56
RE: Nick Heidfeld w Lotus Renault GP
[Obrazek: 230_medium.jpg]
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości