Forum F1 - RaceZone.pl
Liuzzi cz Heidfeld?? - Wersja do druku

+- Forum F1 - RaceZone.pl (https://forum.racezone.pl)
+-- Dział: Formuła 1 (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Robert Kubica (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Liuzzi cz Heidfeld?? (/showthread.php?tid=40)

Strony: 1 2 3

Liuzzi cz Heidfeld?? - madziaw - 15-02-2011 18:22

Chciałam przenieś wątek rozpoczęty w temacie wieści z Santa Corona tutaj, gdyż tam powinniśmy aktualizować inf o stanie Boba. Ja osobiście nie chciałabym Heidfelda, chociaż uważam że sprawdziłby się w roli zastępcy Boba, ale nie zniosłabym jesli zajmowałby wysoko punktowane miejsca albo co gorsza wygrał parę razy :/ to byłoby za trudne. Myślę że Liuzzi by sobie poradził no i jeśli chodzi o moje sympatie i antypatie to wolę VL Smile a wydaje mi się że Bob ma z nim dobry kontakt w F1 ... Smile

RE: Liuzzi cz Heidfeld?? - ForzaFerrari - 15-02-2011 18:32

Ja nie widzę nic złego w tym, że Heidfeld zajmowałby wysoko punktowane miejsca. Na tym polega praca kierowcy i jeśli ktoś ją dobrze wypełnia to nic tylko się cieszyć. Większość z Was niepokoi się że Robert może zostać szybko zastąpiony,ale przypominam że ma ważny kontrakt do końca 2012 roku. Co do Liuzzego to jednak jego wolałbym zobaczyć w fotelu Lotus Renault. Robert ma z nim dobry kontakt i skoro go LRGP polecił jest duża szansa że wezmą jego Smile

RE: Liuzzi cz Heidfeld?? - RG 570 - 15-02-2011 18:41

Szczerze mówiąc ja bym wolał zobaczyć za kierownicą Quick Nicka. Podczas testów pokazał, że jest w dobrej dyspozycji. Nieustannie kręci się w okół światka F1, ale przede wszystkim wydaje mi sie, że nadal ma radość ze ścigania się. Liuzzi nie zachwycił mnie w tym sezonie. Wyraźnie odstawał od Sutila, a Heidfeld podczas jazdy w Sauberze udowodnił, że jest dobrym kierowcą

RE: Liuzzi cz Heidfeld?? - Gaudino - 15-02-2011 18:47

QN posiada zdecydowanie większe umiejętności. Taka jest prawda. Zapewne, znając życie większość kibiców z Polski wolałoby w miejscu Roberta zobaczyć Liuzzi'ego, ale popatrzcie na to z drugiej strony. Postawcie się w miejsce Roberta. Jeśli Nick, wygrywałby wyścigi, walczyłby o tytuł (opcja optymistyczna), to zapewne zmusiłoby to Roberta do jeszcze bardziej wytężonej pracy, aby jak najszybciej wrócić na czoło F1. Jaki zastrzyk motywacji dostałby krakowianin. Należy dać szanse Heidfeldowi.

RE: Liuzzi cz Heidfeld?? - pok3 - 15-02-2011 18:48

Dla dobra zespołu, wiadomo że HEI, doświadczenie za nim przemawia.
Jednak dla dobra Roberta, który może wrócić BARDZO szybko, wolałbym widzieć za kierownicą R31 Liuzzego.

RE: Liuzzi cz Heidfeld?? - Gaudino - 15-02-2011 18:57

Ale to nie ma różnicy kogo zakontraktuje LRGP, bo w przypadku, gdy zdecydują się na podpisanie umowy z doświadczonym kierowcą, to raczej ten kontrakt będzie obowiązywał do końca sezonu. No chyba, że można jakoś inaczej to wszystko zrobić, ale coś takiego obiło mi się o uszy.

RE: Liuzzi cz Heidfeld?? - Barti - 15-02-2011 19:07

Gaudino - można wszystko. Mogą zrobić nawet tak, że będą podpisywać kontrakt na jeden wyścig i odnawiać go. Myślę ze NH chciał przygwiazdorzyć, korzystając z faktu że LRGP go chwaliło. Pewnie postawił warunki które były niekorzystne z punktu widzenia zespołu (Może chciał też kolejnego sezonu dla siebie?). Gdybam sobie, że może z tego powodu wysłali kogoś do RK aby przedyskutować sytuację. Tu raczej nie chodziło o to czy NH tylko kto ewentualnie jeśli nie On.

RE: Liuzzi cz Heidfeld?? - luQas - 15-02-2011 19:14

Senna, który oficjalnie jest rezerwowym LRGP. Skoro jest konieczny kierowca na zastępstwo i Bruno nim nie zostaje, to po co on ma być w LRGP?

RE: Liuzzi cz Heidfeld?? - Barti - 15-02-2011 19:19

LuQas - $$$ dla LRGP?

RE: Liuzzi cz Heidfeld?? - ron230 - 15-02-2011 19:38

(15-02-2011 19:14)luQas napisał(a):  Senna, który oficjalnie jest rezerwowym LRGP. Skoro jest konieczny kierowca na zastępstwo i Bruno nim nie zostaje, to po co on ma być w LRGP?

Jestem tego samego zdania. Skoro Bruno nie może jako rezerwowy kierowca to po co jest tam zatrudniony? Ale z drugiej strony - doświadczenie...
I moje pytanie tutaj brzmi: To dlaczego LRGP zatrudniło jako rezerwowego Senne a nie np. Heidfelda?