Forum F1 - RaceZone.pl
Jak doczyścić brudna tapicerkę? - Wersja do druku

+- Forum F1 - RaceZone.pl (https://forum.racezone.pl)
+-- Dział: Forum / Strona (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Mam pytanie (/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Jak doczyścić brudna tapicerkę? (/showthread.php?tid=391)Jak doczyścić brudna tapicerkę? - Krzysiek12 - 23-09-2015 11:55

Mam problem a mianowicie, robiłem generalne sprzątanie w aucie i przez przypadek rozlałem olej w bagażniku. Próbowałem to wyczyścić różnymi specyfikami do ekspresowego czyszczenia tapicerki ale lipa, plama jest nadal, dodam ze mam jasną tapicerkę(kremowa). Kolega radził mi jechać na pranie tapicerki ponieważ jedynie maszyny czyszczące mogą to doczyścić i zastanawiam się czy sa jakieś domowe sposoby na usuniecie takiej plamy ?? Jak można doczyścić taką tłustą plamę samemu ?? Proszę pomoc.


RE: Jak doczyścić brudna tapicerkę? - Sprzemek - 10-03-2016 14:23

To może jedź na myjnie, tam mają specjalne odkurzacze piorące i stosowne środki chemiczne do tego to spokojnie Ci to wyczyszczą.


RE: Jak doczyścić brudna tapicerkę? - Barlyk2 - 11-03-2016 09:31

Na myjni trochę zapłaci za takie. A może ma ktoś ze znajomych taki odkurzacz? Ja mam np. i wszyscy ode mnie pożyczają. Big Grin był niby drogi ale się przydaje jeszcze do dywanów itp


RE: Jak doczyścić brudna tapicerkę? - Verfer - 16-03-2016 10:16

Czy ja wiem. U nas na myjni to jest koszt kiludziesiąt złotych więc raz na rok chyba można sobie pozwolić, a nie trzeba tego przecież co tydzień robić.