Forum F1 - RaceZone.pl

Pełna wersja: Robert już wygrywa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Doczekaliśmy się powrotu Roberta Kubicy. Na razie to tylko rajdy, ale już jest duży progres z tym co było dotychczas. Jeśli Robert mówi, że jeden celem jest powrót na tor F1 w 2014 roku, to ja myślę, że już jest dogadany z którymś z czołowych teamów i w przyszłym roku będzie kierowcą testowym.
Ja myślę, że nie jest dogadany z żadnym z teamów, a już na pewno nie będzie kierowcą testowym.
Z wypowiedzi Roberta można wywnioskować, że będzie dalej pracował nad swoją rehabilitacją i kolejne decyzje będzie podejmował na spontanie w miarę poprawy zdrowia. Starty w rajdach mają mu też pomóc psychicznie, ponieważ Robertowi chyba brakuje tej pewności, że jest zajebisty w tym co robi.Nie chcę być hurraoptymistą ale jest szansa, że zostanie etatowym kierowcą już w 2013r.
Sami widzicie, że tak mu się spodobało w WRC, że święci tam sukcesy i nie po drodze mu do F1 póki co. Jest jednak tej formule tyle winny, że jeśli nie wróci do bolidu, to ktoś wpisze go na oficjalny rejestr dłużników. Przecież to tam wyrósł na gwiazdę i jeśli do formuły 1 nie wróci, to będzie źle o nim świadczyło.
Nie wróci do F1... zresztą do F1 nie ma już takiej sprawności, aby swobodnie powrócić.
Chyba bardziej mu sprzyja teraz WRC niż formuła1 Smile
tylko żeby jeszcze częściej kończył odcinki i rajdy. bo na razie ma z tym poważne problemy. jedzie na maksymalnych obrotach i najczęściej urywa koło lub wpada w skały. życzę mu by został mistrzem wrc
Jak się nie zabije to wygra wszystko
(16-02-2014 14:58)kandinsky napisał(a): [ -> ]Chyba bardziej mu sprzyja teraz WRC niż formuła1 Smile

On pewnie chętnie pojeździłbym w F1 ale tam go już nie chcą Sad
No WRC sprzyja Kubicy, jednak formuła 1 to największy prestiż, pieniądze i najlepsi kierowcy. Trzeba trzymać kciuki za Roberta. Może jeszcze wsiądzie do bolidu.
już raczej nie wsiądzie... wszystko to za sprawą pamiętnego wypadku...szkoda, miał zadatki na prawdziwą gwiazdę F1
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie