Forum F1 - RaceZone.pl

Pełna wersja: GKS Tychy VS Cracovia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Kto mistrzem PLH 2011?
Ja stawiam na Tyszan! Big Grin
Ja nie moge inaczej tylko Tyski GKS!!! Big Grin ale Cracovia jest bardzo, bardzo mocna! Bedzie ciekawie - jutro zaczynamy!
Hej! Hej!! GKS!! Smile

w 1 meczu zupelnie bez argumentow na zwyciestwo Sad 2 dni na pozbieranie sie i walczymy do konca
O pierwszym meczu zapomnijmy szybko... Confused
o czym?? Wink szkoda, ze do konca finalu bez Krzaka i Parzyszka Sad a jutro gramy u siebie! GKS!!!
Ostatni mecz jak dla mnie był tylko takim "podłożonym", żeby Cracovia miała tytuł dla siebie. Niestety są teraz dla nas za mocni. A szkoda... Exclamation
w takiej formie jak sa teraz to za mocni sa dla calej ligi - nikt ich nie jest w stanie teraz pokonac. ale faktem jest tez, ze my nic wielkiego nie gramy....na 2 piatki grac sie nie da caly sezon. zobaczymy prawdziwe oblicza zespolow w niedziele.
Gratki dla Cracovii i podziekowania dla naszych zawodnikow!! Mimo problemow dotrwali do konca sezonu i mamy srebro!!! Brawo!!!
Tak jest. Cracovia była za mocna. Ale drugie miejsce też dobre.
w tym roku zaś ich rozjedziemy Big Grin
Teraz Tychy przeszły do kolejnego etapu Pucharu Kontynentalnego, kto wie może zagrają w hokejowej lidze mistrzów
Stron: 1 2
Przekierowanie