Forum F1 - RaceZone.pl

Pełna wersja: Najlepsi kierowcy w stawce Formuły 1
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Którzy kierowcy są waszym zdaniem najlepsi obecnie w F1,chodzi mi o najlepszą trójkę według was,jakie są wasze typy?
Moje są takie:(Niezależnie do kolejności)
F.Alonso,R.Kubica,L.Hamilton

Z czego najbardziej kompletnymi są właśnie Fernando i RobertSmile

Easy

Jeśli chodzi o obecną Formułę 1, to jest ich kilku. Dwaj najbardziej doświadczeni Rubens Barrichello i Michael Schumacher (potrafią pomóc zespołowi w każdej kwestii, doświadczenie ich pozwala również prowadzić piękne walki w nie najszybszych bolidach) i tylko tylu kierowców, reszta może się uczyć od nich.
Idea Moja "Wielka Trójka":

Mark, Robert i Michael

Idea Moja "Mniejsza Trójka":

Rubens, Jaime i Adrian
Najlepsi wg. mnie to Robert Alonso i Schumacher...
(24-02-2011 17:57)golden_fenix napisał(a): [ -> ]Najlepsi wg. mnie to Robert, Alonso i Schumacher...
Wg. Mnie też
@Easy-Masz absolutną rację ta dwójka-bez wachania najlepsi z całej stawkiSmile Lecz najlepsza trójka dla mnie wygląda tak,Mark,Lewis,Robert-kolejność bez znaczeniaSmile
(24-02-2011 17:13)Easy napisał(a): [ -> ]Jeśli chodzi o obecną Formułę 1, to jest ich kilku. Dwaj najbardziej doświadczeni Rubens Barrichello i Michael Schumacher (potrafią pomóc zespołowi w każdej kwestii, doświadczenie ich pozwala również prowadzić piękne walki w nie najszybszych bolidach) i tylko tylu kierowców, reszta może się uczyć od nich.

Oj tak,chociaż nie zawsze czyste walki,pamiętamy wszyscy Hungaroring i zachowanie Schumiego,który niemalże przycisnął na milimetry do ściany Rubensa,ale dzięki bogu nic się nie stało,a mogło...
Alonso chyba najlepszy. Szybki, precyzyjny, potrafi się dostosować do sytuacji. Nie popełnia głupich błędów, daje sobie radę w każdych warunkach atmosferycznych. Sporo pracy wkłada w rozwój bolidu i widać tego efekty. Gdyby rok temu był kierowcą Red Bulla pobiłby rekord wygranych GP w sezonie, jestem pewny.

Drugie miejsce dla Roberta człowieka niemalże zintegrowanego z bolidem. Dostanie lepsze auto to nie będzie wątpliwości kto jest najlepszy, póki co trzeba poczekać.

Zdecydowanie nie widzę w tym gronie Hamiltona, Buttona czy Webbera.

Co ciekawe nikt nie wspomniał o Vettelu, bo może faktycznie najlepszy nie jest ale szybki piekielnie.
Gdybym miał wymienić trójke to chyba podobnie jak Kubicomanka w pierwszym poście: Alonso, Hamilton, Kubica. Alonso chyba najbardziej wszechstronny, Kubica popełnia mało błędów, a jednocześnie szybko jeździ, natomiast Hamiltona od niedawna bardzo lubie, bo według mnie w obecnej F1 ma chyba największe jaja za kierownicą. Oczywiście nie zawsze wychodzi mu to na dobre, ale nawet jak ma już zużyte opony i powinien teoretycznie zwolnić, on nadal jedzie na maxa. Spodobała mi sie jego wypowiedzi jak jechali za SC w Korei na początku wyścigu. I niektórzy mogą powiedzieć, że czasami jeździ za bardzo po chamsku, rozpycha się itd ale przecież najwięksi tego sportu np. Senna i Schumacher też tak samo twardo walczyli.

Easy

(24-02-2011 20:31)Kubicomanka napisał(a): [ -> ]Oj tak,chociaż nie zawsze czyste walki,pamiętamy wszyscy Hungaroring i zachowanie Schumiego,który niemalże przycisnął na milimetry do ściany Rubensa,ale dzięki bogu nic się nie stało,a mogło...
To jest walka, a nie pitu-pitu z kobietą. Do tych dwóch mogę dodać jeszcze Vettela.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie